Donice kwadratowe z betonu płukanego

STYL-BET Donice kwadratowe z betonu płukanego Nieco surowe w wyrazie oraz wyróżniające się geometryczną bryłą kwadratowe donice z betonu płukanego to propozycja, która szczególnie przypadła do gustu naszym Klientom. Praktyczne i solidne, doskonale sprawdzają się w swojej roli, urozmaicając przede wszystkim przestrzeń miejską lub prywatne posesje. Są częstą ozdobą placów, skwerów oraz deptaków, stanowią bowiem jedną z najlepszych opraw dla ozdobnych krzewów, drzewek i kwiatów. To donice odporne na działanie wielu niekorzystnych czynników, które prawidłowo użytkowane, przez wiele lat zachowują swój pierwotny wygląd.

Dlaczego warto wybrać produkty z oferty STYL-BET?

Kwadratowe donice zewnętrzne wykonane w technologii betonu płukanego, to świetne rozwiązanie nawet dla najbardziej wymagających projektów małej architektury. Urozmaicają one szarą przestrzeń miasta, wprowadzając do niej odrobinę zieleni. Beton płukany jest materiałem trwałym, solidnym i odpornym na różnego typu czynniki zewnętrzne, uderzenia mechaniczne, obciążenia i nacisk. Waga materiału sprawia, że kwadratowe donice z betonu płukanego są bardzo stabilne, nie przewracają się i nie tłuką.

Ponadto różnorodność dostępnego asortymentu sprawia, że wybranie produktów, które najlepiej sprawdzą się w danej przestrzeni nie sprawia najmniejszego problemu. Jeżeli więc poszukują Państwo rozwiązań wpisujących się w najpopularniejsze, minimalistyczne trendy aranżacyjne, to serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na nasze wyroby. Duży wybór, fachowa obsługa i konkurencyjne ceny to atuty, które z pewnością doceni każdy Klient.
 
 
Filtry
Długość
  • od:do:cm
Szerokość
  • od:do:cm
Wysokość
  • od:do:cm
Waga
  • od:do:kg.
404PLN 6992PLN