Obudowy pojemników na odpady komunalne


Prezentowane w tej kategorii produkty to doskonale wyważone połączenie funkcjonalnych rozwiązań z wysoką estetyką wykonania.

Oferowane obudowy koszy na śmieci docenione zostały już przez wielu naszych Klientów. Do ich produkcji wykorzystywany jest wysokogatunkowy beton płukany, co przekłada się na wytrzymałość na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych między innymi, na zmienne warunki temperaturowe, a także na nieustanny kontakt z wodą opadową oraz wilgocią. Wykorzystany w produkcji materiał zapewnia bardzo wysoką estetykę wykonania, co doskonale współgra ze współczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi.

Nasze betonowe obudowy koszy na śmieci pozwalają na proste i szybkie wydzielenie z reguły nieatrakcyjnej wizualnie strefy, w której gromadzone są odpady. Przede wszystkim wychodzą naprzeciw wyższym standardom estetycznym, które narzucają nowe osiedla deweloperskie. Znajdują zastosowanie w obszarze budownictwa indywidualnego - jednorodzinnego oraz szeregowego, zlokalizowanego zarówno w strefie miejskiej, jak i podmiejskiej. Skutecznie zabezpieczają plastikowy lub metalowy pojemnik na odpady nie tylko przed kradzieżą, przypadkowym uszkodzeniem czy dewastacją. Betonowe obudowy koszy na śmieci nie pozwalają na dostanie się do wewnątrz żerujących dzikich lub bezpańskich zwierząt i nie przyciągają ich, ponieważ skutecznie ograniczają rozprzestrzenianie się nieprzyjemnego zapachu.

Poszukując estetycznego i praktycznego rozwiązania kwestii przechowywania odpadów, sięgnij po sprawdzone rozwiązania oferowane przez cenionego w branży producenta. Skontaktuj się z nami i zamów betonowe obudowy koszy na śmieci.

Zachęcamy również do sprawdzenia asortymentu:
Ogrodzenia
Popielnice
Punkty czerpania wody

Filtry
Wysokość
  • od:do:cm
Długość
  • od:do:cm
Szerokość
  • od:do:cm
Waga
  • od:do:kg.
6642PLN 14255PLN