Inne produkty z betonu płukanego

Inne produkty z betonu płukanego


Zalety betonu dają nieograniczone możliwości w projektowaniu elementów przestrzeni miejskiej. STYL-BET poza ławkami, donicami, koszami ulicznymi oraz schodami oferuje również takie produkty, jak: stojaki rowerowe, grille, piaskownice oraz inne wyroby wykonane w technologii betonu płukanego.

Dzięki takiej różnorodności dostępnego asortymentu możliwe jest skomponowanie spójnej i funkcjonalnej przestrzeni publicznej lub prywatnej, dlatego nie dziwi fakt, że nasze wyroby cieszą się tak dużą popularnością. Osoby poszukujące elementów małej architektury doceniają przede wszystkim minimalistyczne i praktyczne stojaki na rowery marki STYL-BET czy też piaskownice oferowane w zestawach gotowych do montażu. Chętnie wybierane są również podstawy do reklam stojących, dzięki którym o wiele łatwiej jest opanować reklamowy chaos, mający tendencję do opanowywania właściwie każdego miejsca w mieście.

Dlaczego warto wybrać produkty z betonu płukanego?


Tak naprawdę są to produkty charakteryzujące się doskonałymi parametrami technicznymi, nieprzeciętnymi walorami wizualnymi, a także funkcjonalnością. Z tego powodu sprawdzają się świetnie zarówno w prywatnych ogrodach, jak i jako element tworzący infrastrukturę w miejskich przestrzeniach, szczególnie w parkach. Piaskownice, grille ogrodowe, a także podstawy reklam i stojaki rowerowe wykonane w technologii betonu płukanego świetnie prezentują się na tle zieleni i dobrze opierają działaniu niekorzystnych czynników atmosferycznych. Zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi trendami w architekturze miejskiej, wyróżniają się minimalistycznym wzornictwem. Nie bez znaczenia jest też fakt, że proponowane przez nas w tej kategorii piaskownice, grille ogrodowe, a także podstawy reklam i stojaki rowerowe z betonu płukanego nie sprawiają większego problemu w trakcie montażu. Tym samym już kilka chwil wystarczy, aby dany element posadowić w wybranym miejscu i móc zacząć z niego korzystać.

Produkty z betonu płukanego - funkcjonalność i surowe piękno

O wyjątkowości oferowanych w tej kategorii wyrobów z betonu płukanego przesądza przede wszystkim minimalistyczny charakter oraz fakt, że znakomicie opierają się działaniu wilgoci oraz czynników atmosferycznych. Ponadto urozmaicają i wpływają na funkcjonalność przestrzeni miejskiej, czyniąc ją przyjemniejszą w odbiorze. Skontaktuj się z nami i już dziś zamów piaskownicę lub fontannę pełną, a jeżeli poszukujesz czegoś do własnego ogrodu, to nasz grill sprawdzi się znakomicie.

Filtry
Średnica
  • od:do:cm
Długość
  • od:do:cm
Szerokość
  • od:do:cm
Wysokość
  • od:do:cm
Waga
  • od:do:kg.
261PLN 4716PLN