Popielnice z betonu płukanego

Popielnice miejskie z betonu płukanego

Popielnice miejskie marki Styl-Bet dopasowują się do przestrzeni, a jednocześnie wprowadzają do niej element urozmaicenia. Poza aspektem praktycznym stanowią również element dekoracyjny miejsca w którym się znajdują. W połączeniu z donicami oraz ławkami wykonanymi w tej samej technologii można kompleksowo zagospodarować każdą przestrzeń miejską.

Co jednak najważniejsze, ograniczają ilość odpadów papierosowych pozostawianych przez palaczy na chodnikach, dlatego właśnie należą do pozycji bardzo chętnie zamawianych przez naszych Klientów. Są po prostu doskonałym rozwiązaniem zarówno pod względem walorów wizualnych, jak i funkcjonalności.

Nowoczesne elementy infrastruktury miejskiej z betonu płukanego

Solidne, praktyczne i estetyczne – tak w skrócie można opisać prezentowane w tej kategorii produkty marki STYL-BET. Nasze wysokiej jakości popielnice z betonu płukanego to elementy miejskiego wyposażenia, których głównym zadaniem jest mobilizacja osób palących do utrzymania porządku i pozbywania się niedopałków papierosów jedynie w wyznaczonych miejscach. Minimalistyczna, ale ciekawa bryła w przypadku naszych popielnic idzie w parze z efektownym materiałem użytym do ich wykonania. Beton płukany jest bowiem surowcem, który wyróżnia się fantastycznymi walorami wizualnymi, dlatego zawsze świetnie się prezentuje. Charakteryzuje się też trwałością, dlatego jest opcją chętnie wykorzystywaną w projektach wyposażenia miejskiego, które nieustannie narażone są na kontakt z wilgocią, działanie promieniowania UV czy też na wpływ niskich i wysokich temperatur. W tym przypadku zadbano tak naprawdę o najmniejsze detale, w tym również o to, aby woda z misy była sprawnie odprowadzana, co zapewnia specjalna, metalowa rurka.

Popielnice – beton płukany

Oferowane w tej kategorii produkty to propozycja, obok której nie da się przejść obojętnie. Największym atutem jest w tym przypadku optymalna wysokość oraz smukły kształt. Ponadto geometryczne bryły dostępnych modeli idealnie wpisują się we współczesne trendy dominujące we współczesnej architekturze miejskiej. Oczywiście nie można też nie wspomnieć o tym, że są to wyroby odporne na działanie czynników atmosferycznych, a dzięki wyposażeniu we wkład ze stali nierdzewnej, ich oczyszczenie z odpadów papierosowych nie sprawia służbom większego problemu. W rezultacie można je bardzo często spotkać wszędzie tam, gdzie odgórnie wyznaczone zostały miejsca dla palaczy. Zachęcamy do złożenia zamówienia!

Zachęcamy również do sprawdzenia asortymentu:
Punkty czerpania wody
Słupki parkingowe
Zdroje miejskie

Filtry
Średnica
  • od:do:cm
Długość
  • od:do:cm
Szerokość
  • od:do:cm
Waga
  • od:do:kg.
Wysokość
  • od:do:cm
952PLN 1730PLN