Kosze uliczne z betonu płukanego

Kosze uliczne z betonu architektonicznego

Doskonale wyważone połączenie nowoczesnego wzornictwa z surowym charakterem materiału użytego do produkcji. Oferowane kosze uliczne z betonu płukanego są nie tylko bardzo praktyczne, ale spełniają także funkcję dekoracyjną - to sprawia, że są często wybieranymi elementami małej architektury, cieszącymi się bardzo dobrą opinią.

Kosze uliczne z betonu płukanego od sprawdzonego producenta

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy bogatą ofertę na te nieocenione w przestrzeni miejskiej elementy małej architektury. Dostępne są więc nie tylko różne warianty kolorystyczne (zależnie od wybranej barwy kruszywa), ale również kształty brył i pojemności (od 30 do 120 litrów). Wewnątrz montowany jest praktyczny wkład z blachy ocynkowanej.

Zapraszamy

Decydując się na kosze uliczne z betonu płukanego otrzymają Państwo produkt najwyższej jakości, który znakomicie sprawdzi się w swojej roli, jednocześnie wpasowując się w przestrzeń miejską. To bardzo dobra inwestycja na lata – odporna na działanie niekorzystnych czynników mechanicznych i atmosferycznych, więc tym bardziej zachęcamy do kontaktu i złożenia zamówienia.

Filtry
1280PLN 5237PLN