Donice kwadratowe z betonu architektonicznego

STYL-BET Donice kwadratowe z betonu architektonicznego

Elegancka i minimalistyczna bryła, a także trwałość i odporność na działanie niekorzystnych czynników to główne atuty oferowanych w tej kategorii produktów. Kwadratowe donice zewnętrzne, wykonane w technologii betonu architektonicznego to świetne rozwiązanie nawet dla najbardziej wymagających projektów małej architektury miejskiej. Firma STYL-BET, jako doświadczony producent betonowych donic kwadratowych, przygotowała dla Państwa wyjątkowo wytrzymałe, kwadratowe donice betonowe, odporne na różne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Elementy małej architektury z betonu architektonicznego – renomowany producent</p>

Od lat zajmujemy się dostarczaniem trwałych i nowoczesnych, wolnostojących elementów małej architektury z betonu architektonicznego. Oferowany przez nas asortyment doskonale sprawdza się w swojej roli – przede wszystkim pozwala na stworzenie efektownych kompozycji roślinnych w miejscach, w których nie ma możliwości posadzenie kwiatów, krzewów oraz drzew ozdobnych bezpośrednio w gruncie. Staranność wykonania z najwyższej jakości surowca sprawia, że prezentowane w tej kategorii modele kwadratowe wyróżniają się swoimi walorami wizualnymi i surowym charakterem pasującymi perfekcyjnie do niemal każdej przestrzeni.

Zamów wybrane produkty w STYL-BET

Kwadratowe donice miejskie pomogą zaoszczędzić cenną przestrzeń, a roślinom zapewnią komfortowe warunki do wzrostu i pielęgnacji. Dopasuj kształt donicy do swojego projektu i wybierz rozmiar, który najlepiej sprawdzi się w danej przestrzeni – z pewnością nie pożałujesz zakupu. Serdecznie zapraszamy!

Filtry
Długość
  • od:do:cm
Szerokość
  • od:do:cm
Wysokość
  • od:do:cm
Waga
  • od:do:kg.
938PLN 5208PLN