Donice inne z betonu płukanego

STYL-BET donice trójkątne, sześciokątne, ośmiokątne oraz inne z betonu płukanego


Charakteryzują się bardzo dobrą odpornością na takie czynniki, jak wilgoć, opady atmosferyczne, niskie lub wysokie temperatury czy promieniowanie UV, stąd ich zakup to po prostu świetna inwestycja na lata. Nic dziwnego, że produkowane przez nas donice w technologii betonu płukanego cieszą się taką popularnością. Ze względu na różnorodność kształtów pasują właściwie do każdej przestrzeni, a dzięki temu, że posiadają otwór odwadniający, mogą być z powodzeniem obsadzone najróżniejszymi roślinami ozdobnymi. Przyciągają uwagę minimalistyczną formą oraz ciekawą fakturą uzyskaną w procesie obróbki wyselekcjonowanych surowców.

Elementy z betonu płukanego w aranżacji przestrzeni miejskiej i prywatnej

Oferowane przez firmę STYL-BET donice miejskie, pełnią bardzo istotną rolę na obszarach zurbanizowanych. Mnogość ich kształtów i rozmiarów, umożliwia wkomponowanie elementu roślinnego w każdą przestrzeń zarówno publiczną jak i prywatną. Wszystkie donice zewnętrzne z oferty naszej firmy, wykonujemy z najwyższej jakości materiałów, dbając o to, aby betonowe donice miejskie były szczególnie wytrzymałe na zmienne warunki atmosferyczne.

Jeżeli więc poszukujesz elementów aranżacji przestrzeni miejskiej lub rozwiązań idealnych do prywatnego ogrodu czy do ustawienia przed domem, to koniecznie przyjrzyj się proponowanym w tej kategorii produktom z betonu płukanego. Zapraszamy do kontaktu w przypadku pytań i złożenia zamówienia na wybrany asortyment.

Filtry
Długość
  • od:do:cm
Szerokość
  • od:do:cm
Wysokość
  • od:do:cm
Waga
  • od:do:kg.
488PLN 1355PLN