Zdroje miejskie


Zdroje uliczne i poidła dla zwierząt są elementem stałej oferty firmy STYL-BET. Wykonywane są według wzoru katalogowego oraz na indywidualne zamówienie Zleceniodawcy. Dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej betonu architektonicznego które mogą zostać wzbogacone elementami drewnianymi lub stalowymi.

Prezentowany w tej kategorii asortyment został opracowany przede wszystkim z myślą o funkcjonalności oraz łatwości użytkowania. Proponowane przez nas poidła to również estetyczny wygląd, co doceniają zarówno osoby je zamawiające, jak i użytkownicy. Zapewniają dostęp do wody w lokalizacjach, w których trudno jest o dostęp do niej, dlatego coraz częściej pojawiają się w przestrzeni miejskiej, w szczególności na deptakach, w parkach czy w pobliżu uczęszczanych placów oraz skwerów.

Poidła dla zwierząt i zdroje uliczne w ofercie STYL-BET

Tym, co zdecydowanie wyróżnia dostępne w naszym katalogu zdroje uliczne oraz poidła dla zwierząt, z pewnością jest ich staranne wykonanie, a także minimalistyczna, łatwa w utrzymaniu w czystości bryła. Dzięki temu bardzo dobrze spełniają swoje zadanie i pozwalają na ugaszenie pragnienia latem. Atutem w tym przypadku jest nie tylko zastosowanie betonu architektonicznego, ale również stali nierdzewnej, z której wykonane zostały wszystkie kluczowe do prawidłowego funkcjonowania elementy. Zapraszamy!

Zachęcamy również do sprawdzenia asortymentu:
Donice i kwietniki
Ławki, siedziska i stoły
Kosze uliczne

Filtry
Średnica
  • od:do:cm
Długość
  • od:do:cm
Szerokość
  • od:do:cm
Wysokość
  • od:do:cm
Waga
  • od:do:kg.
8269PLN 30052PLN