Pale parkingowe płaskie z betonu płukanego

STYL-BET słupek parkingowy płaski z betonu płukanego

Słupki zaporowe betonowe, to doskonałe rozwiązanie, stosowane w celu zapewnienia lepszego bezpieczeństwa przed niepożądanym wtargnięciem pojazdów na dany teren. Jako renomowany producent betonowych słupków parkingowych, zapewniamy również montaż tulei i zaczepów do mocowania lin lub łańcuchów. Liczne propozycje zapór lekkich betonowych, m.in. słupki betonowe drogowe i słupki parkingowe betonowe, odnajdą zastosowanie na placach, wjazdach i wszelkich innych przestrzeniach publicznych, w tym parkingach miejskich, wytyczając granicę pomiędzy jezdnią, a powierzchnią dla pieszych oraz zabezpieczając teren tam, gdzie ruch jest zabroniony.

Pale parkingowe płaskie z betonu płukanego

Prezentowane w tej kategorii elementy małej architektury doskonale sprawdzają się w swojej roli, skutecznie ograniczając wjazd pojazdów mechanicznych na wydzielone place czy deptaki. Tym, co jednak decyduje o ich popularności - zaraz obok praktycznych zastosowań - jest ich wygląd. Nowoczesne, minimalistyczne wzornictwo oraz wysoka jakość wykonania z najlepszych materiałów są w tym przypadku niezaprzeczalnymi atutami. W rezultacie bardzo dobrze komponują się z miejskim otoczeniem i estetycznie prezentują zarówno na tle budynków, jak i zieleni.

Masywne zapory miejskie w ofercie STYL-BET

Duży wybór i konkurencyjne ceny sprawiają, że produkowane przez nas wyroby betonowe cieszą się dużą popularnością i są chętnie wykorzystywane w organizowaniu przestrzeni publicznej zarówno w większych, jak i mniejszych miastach. Proponowane pale parkingowe płaskie dostępne są w różnych kształtach oraz wysokościach, co zdecydowanie ułatwia dobranie tego najodpowiedniejszego wariantu. Zachęcamy do kontaktu i złożenia zamówienia.

 
 
Filtry
Średnica
  • od:do:cm
Długość
  • od:do:cm
Szerokość
  • od:do:cm
Wysokość
  • od:do:cm
Waga
  • od:do:kg.
386PLN 1384PLN