Kosze prostokątne z betonu architektonicznego

STYL-BET kosze uliczne prostokątne z betonu architektonicznego


Choć w gruncie rzeczy niepozorne i z reguły nierzucające się w oczy, kosze prostokątne należą do tych elementów małej architektury miejskiej, które są po prostu bardzo potrzebne w przestrzeni publicznej. Ich obecność motywuje bowiem przechodniów do wrzucania do nich pustych opakowań oraz innych odpadów, co sprawia, że ulice, chodniki, skwery i parki są po prostu mniej zaśmiecone. Nie bez znaczenia jest również kwestia estetyki, dlatego projektując i produkując nasze wyroby dokładamy wszelkich starań, aby charakteryzowały się one nie tylko funkcjonalnością, ale również walorami wizualnymi. Tym samym należą do jednych z najczęściej wybieranych elementów do zamontowania zarówno w większych, jak i mniejszych miastach. Szczególnie, że są też produktami trwałymi, odpornymi na działanie wielu niekorzystnych czynników.

STYL-BET – współczesne elementy małej architektury

Miejskie kosze betonowe, stanowią dziś niezbędny element małej architektury każdej przestrzeni użyteczności publicznej. Jako producent prostokątnych betonowych koszy miejskich, posiadamy w ofercie prostokątne kosze betonowe o wyjątkowych parametrach wytrzymałości. Produkowane przez firmę STYL-BET kosze uliczne z betonu architektonicznego wyposażone zostały we wkład ze stali.

Dzięki temu ich opróżnianie przez służby jest bardzo proste i nie zajmuje wiele czasu. Zachęcamy do złożenia zamówienia na ten lub inne warianty dostępne w naszej ofercie!