Kosze uliczne z betonu architektonicznego

Nowoczesne, estetyczne i praktyczne. Produkowane przez Styl-Bet kosze uliczne wykonane w technologii betonu architektonicznego, to funkcjonalne rozwiązanie kwestii utrzymania czystości w obrębie miejskich skwerów, placów, parków czy deptaków. Są produkowane z najwyższej jakości surowca, co przekłada się przede wszystkim na ich trwałość i wytrzymałość, ma też ogromne znaczenie w kwestii estetyki oferowanych w tej kategorii koszy ulicznych.

Prezentowane modele, dzięki właściwościom betonu architektonicznego, bardzo dobrze znoszą działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, w tym kontakt z wodą opadową, a także wahania temperatur. Opróżnianie pojemnika na odpady ułatwia zainstalowany wewnątrz wkład z blachy ocynkowanej, zabezpieczonej przed korozją.

W sprzedaży dostępne są modele o pojemności od 30-50 litrów, co zdecydowanie ułatwia dobranie najodpowiedniejszego wariantu. Aby harmonijnie zaaranżować przestrzeń miejską, warto zainwestować też w inne elementy małej architektury z tej samej kolekcji, pasujące do siebie.

Filtry
Długość
  • od:do:cm
Szerokość
  • od:do:cm
Wysokość
  • od:do:cm
Waga
  • od:do:kg.
1421PLN 1695PLN