Ławki bez oparcia z betonu architektonicznego

STYL-BET Ławki bez oparcia z betonu architektonicznego

Zewnętrzne ławki bez oparcia wykonane w technologii betonu architektonicznego pomogą zaoszczędzić cenną przestrzeń i urozmaicić jej estetykę. Wszystkie wyprodukowane przez nas betonowe ławki miejskie, wyposażone są w komplet ocynkowanych śrub montażowych a także w gotowe do montażu siedziska, wykonane z drewna iglastego lub egzotycznego.

Nie tylko świetnie się prezentują, ale też bardzo dobrze spełniają swoje zadanie, pozwalając przechodniom przysiąść na moment i odpocząć w razie potrzeby. Warto więc wziąć tę opcję pod uwagę, planując przestrzeń publiczną lub organizując własny ogród.

Ławki bez oparcia – idealne rozwiązanie od STYL-BET

Perfekcyjnie wyważone połączenie surowej, betonowej bryły z drewnianymi elementami w prezentowanych w naszej ofercie ławkach bez oparć to kwintesencja nowoczesnego, miejskiego szyku. Nie zaskakuje więc fakt, że są to produkty, na które nasi Klienci bardzo często zwracają uwagę. Funkcjonalne i estetyczne, bardzo dobrze wpisują się w przestrzeń publiczną, niejednokrotnie są też wybierane jako element wyposażenia prywatnych posesji. Bardzo dobrze prezentują się na tle zieleni, dlatego często spotkać można je w parkach, w pobliżu skwerów i placów zabaw. Są proste w montażu i wytrzymałe, dlatego ich zakup to po prostu bardzo dobra inwestycja. Zachęcamy do złożenia zamówienia na wybrany wariant, a jest ich naprawdę sporo!

Filtry
Długość
  • od:do:cm
Szerokość
  • od:do:cm
Wysokość
  • od:do:cm
Średnica
  • od:do:cm
Waga
  • od:do:kg.
1483PLN 11801PLN