Zapory parkingowe z betonu architektonicznego


Solidne, atrakcyjne wizualnie i funkcjonalne. Produkowane przez STYL-BET zapory parkingowe doskonale sprawdzają się w swojej roli, regulując ruch pojazdów mechanicznych. Są wykorzystywane w publicznej przestrzeni miejskiej do wyznaczania granic oraz wydzielania stref przeznaczonych do pozostawiania samochodów. Wykonywane z betonu architektonicznego i dostępne w dwóch wariantach – kwadratowej oraz prostokątnej, są cenionym, prostym w montażu rozwiązaniem. Warto więc bliżej poznać jego zalety i przekonać się, że ich zakup to po prostu świetna inwestycja.

Bezpieczeństwo i estetyka

Zapory parkingowe wykonane w technologii betonu architektonicznego z oferty firmy STYL-BET wytwarzane są z surowców najwyższej jakości co odzwierciedla się w wyjątkowej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Mając na uwadze jaką rolę w przestrzeni miejskiej pełnią wszelkie zapory parkingowe, przykładamy ogromną uwagę do tego aby te które są produkowane przez nas mogły służyć jak najdłużej.

W rezultacie są to powszechnie wykorzystywane elementy infrastruktury miejskiej cenione nie tylko za funkcjonalność, ale też estetyczny, minimalistyczny wygląd. Dzięki takim walorom wizualnym znakomicie komponują się z otaczającą przestrzenią, a z biegiem czasu nie tracą swojego pierwotnego wyglądu. Zachęcamy do kontaktu i zapraszamy do złożenia zamówienia na ten oraz inne produkty prezentowane w nasze ofercie.

Filtry
Długość
  • od:do:cm
Szerokość
  • od:do:cm
Wysokość
  • od:do:cm
Waga
  • od:do:kg.
881PLN 3286PLN