Zapory parkingowe z betonu architektonicznego


Solidne, atrakcyjne wizualnie i funkcjonalne. Produkowane przez STYL-BET zapory parkingowe doskonale sprawdzają się w swojej roli, regulując ruch pojazdów mechanicznych. Są wykorzystywane w publicznej przestrzeni miejskiej do wyznaczania granic oraz wydzielania stref przeznaczonych do pozostawiania samochodów. Wykonywane z betonu architektonicznego i dostępne w dwóch wariantach – kwadratowej oraz prostokątnej, są cenionym, prostym w montażu rozwiązaniem. Warto więc bliżej poznać jego zalety i przekonać się, że ich zakup to po prostu świetna inwestycja.

STYL- BET – praktyczne rozwiązania na miarę współczesnych potrzeb mieszkańców miast

Tworząc naszą ofertę zawsze mamy na uwadze takie kwestie jak bezpieczeństwo, wygoda użytkowania oraz walory estetyczne sprzedawanych wyrobów. Właśnie dzięki takiemu podejściu produkowane przez nas elementy miejskiej architektury z betonu architektonicznego tak dobrze sprawdzają się w swojej roli. Nie inaczej jest w przypadku prezentowanych w tej kategorii zapór parkingowych, które są powszechnie wykorzystywane jako skuteczne narzędzie organizacji przestrzeni na parkingach. Ze względu na to, że wykonane są z odpornego na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych materiału, przez lata świetnie spełniają swoje zadanie i dobrze się prezentują. Ich atutem jest również łatwość montażu, a także fakt, że ze względu na ciężar i solidne wykonanie trudno jest je przenieść lub uszkodzić. Nic dziwnego, że właściciele skwerów oraz placów interesują się ich zakupem i cenią sobie zapory parkingowe z betonu architektonicznego proponowane w naszym katalogu internetowym.

Bezpieczeństwo i estetyka

Zapory parkingowe wykonane w technologii betonu architektonicznego z oferty firmy STYL-BET wytwarzane są z surowców najwyższej jakości co odzwierciedla się w wyjątkowej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Mając na uwadze jaką rolę w przestrzeni miejskiej pełnią wszelkie zapory parkingowe, przykładamy ogromną uwagę do tego aby te które są produkowane przez nas mogły służyć jak najdłużej.

W rezultacie są to powszechnie wykorzystywane elementy infrastruktury miejskiej cenione nie tylko za funkcjonalność, ale też estetyczny, minimalistyczny wygląd. Dzięki takim walorom wizualnym znakomicie komponują się z otaczającą przestrzenią, a z biegiem czasu nie tracą swojego pierwotnego wyglądu. Zachęcamy do kontaktu i zapraszamy do złożenia zamówienia na ten oraz inne produkty prezentowane w nasze ofercie.

Filtry
Długość
  • od:do:cm
Szerokość
  • od:do:cm
Wysokość
  • od:do:cm
Waga
  • od:do:kg.
1018PLN 3798PLN