donice prostokątne z betonu płukanego

STYL-BET donice prostokątne z betonu płukanego
Obecnie w centrach wielu miast często dostrzegalny jest problem nadmiernego zabetonowania przestrzeni, a specyfika układów komunikacyjnych nie pozwala na stworzenie dodatkowych skwerów z zielenią. W takich sytuacjach bardzo często wykorzystywane są prostokątne donice z betonu płukanego, które nie tylko bardzo dobrze się prezentują, ale są też stabilne, bezpieczne i wytrzymałe. Nowoczesny wygląd i geometryczna forma sprawiają, że są to elementy dekoracyjne pasujące do właściwie każdej przestrzeni i fakt, że chętnie sięgają po nie architekci miejscy właściwie nie dziwi.

Zalety produktów z oferty STYL-BET

Oferowane przez firmę STYL-BET prostokątne donice miejskie wykonane w technologii betonu płukanego, wyróżniają się nie tylko ponadprzeciętną wytrzymałością na czynniki zewnętrzne, ale także stylowym, cieszącym oko designem. Prostokątne donice zewnętrzne, to sprawdzone rozwiązanie przy projektach wymagających prostych i estetycznych form użytkowych.

Ich zakup to doskonała inwestycja, a możliwości wykorzystania w aranżacji przestrzeni są naprawdę szerokie. Sprawdzą się świetnie ustawione przed budynkami użyteczności publicznej, wzdłuż ciągów komunikacyjnych, na placach i skwerach. Uzupełnione o dekoracyjne krzewy i kwitnące kwiaty wprowadzą do przestrzeni odrobinę natury. Zachęcamy do wybrania naszych produktów i złożenia zamówienia już dziś.
 
Filtry
Długość
  • od:do:cm
Szerokość
  • od:do:cm
Wysokość
  • od:do:cm
Waga
  • od:do:kg.
820PLN 2480PLN