Ławki, siedziska i stoły z betonu płukanego

Ławki, siedziska i stoły z betonu płukanego

Dobrze zaaranżowana przestrzeń miejska to nie tylko wkomponowane w krajobraz obszary obsadzone zielenią, ale również strefy wypoczynkowe wyposażone w wygodne i jednocześnie odporne na dewastację siedziska.

Prezentowane w tej kategorii ławki Styl-Bet wykonane w technologii betonu płukanego są w tym zakresie doskonałym, bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem. Posiadają liczne atuty, dzięki którym bardzo dobrze wpasowują się w miejski krajobraz, urozmaicając go. To dobrze wyważona kombinacja modułów o geometrycznych, minimalistycznych formach, do których produkcji użyty został beton płukany. Całość wieńczą wykończenia z zaimpregnowanego drewna, którym pokryto poziome powierzchnie. Konstrukcja jest solidna i wytrzymała, zaopatrzona w ocynkowane śruby oraz okucia.

Zapraszamy do złożenia zamówienia na oferowane elementy małej architektury, które doskonale uzupełnią zarówno industrialną przestrzeń miejską, jak i sprawdzą się w przydomowym ogrodzie lub na tarasie. Pozwolą na perfekcyjne uzupełnienie strefy wypoczynkowej o wygodne i odporne na działanie niekorzystnych czynników siedziska. Nie wahaj się więc i skontaktuj z naszym doradcą w celu ustalenia szczegółów zamówienia.

 
Filtry
Długość
  • od:do:cm
Szerokość
  • od:do:cm
Wysokość
  • od:do:cm
Waga
  • od:do:kg.
1924PLN 9240PLN