Betonowe punkty czerpania wody


Prezentowane w tej kategorii elementy małej architektury miejskiej to nowoczesne rozwiązania pozwalające na zapewnienie stałego, publicznego dostępu do wody. Punkty czerpania produkowane przez nas w technologii betonu płukanego charakteryzują się bardzo dobrą odpornością na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych oraz mechanicznych. Oprócz funkcjonalności wyróżniają się też walorami wizualnymi – te minimalistyczne, geometryczne formy przyciągają uwagę swoim atrakcyjnym wyglądem i dobrze komponują się z miejską przestrzenią. Do ich atutów należy również to, że są proste w użytkowaniu oraz konserwacji.

Sprawdzone rozwiązania od STYL-BET

Betonowe punkty czerpania wody, to proste i wygodne rozwiązanie, sprawdzające się wszędzie tam, gdzie niezbędne jest stałe miejsce do poboru wody.

Nic dziwnego, że obecnie, przy bardzo upalnych i bezdeszczowych miesiącach letnich, cieszą się bardzo dużą popularnością. Jest to funkcjonalny element małej architektury miejskiej, którego ustawienie w uczęszczanym przez wiele osób miejscu zawsze spotyka się z pozytywnym odbiorem. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na wybrany model z oferty STYL-BET.

Zachęcamy również do sprawdzenia asortymentu:
Słupki parkingowe
Zdroje miejskie
Donice i kwietniki

Filtry
Wysokość
  • od:do:cm
Średnica
  • od:do:cm
Długość
  • od:do:cm
Szerokość
  • od:do:cm
Waga
  • od:do:kg.
5685PLN 23230PLN