Punkt czerpania wody TYP A

Punkt czerpania wody TYP A wykonany w technologii betonu płukanego. Dostępny w bogatej ofercie kolorystycznej.
Punkt czerpania wody TYP A wykonany w technologii betonu płukanego. Dostępny w bogatej ofercie kolorystycznej.
Pnukt czerpania wody TYP A przeznaczony do użytku w miejscach w których niezbędny jest ciągły dostęp do wody, takich jak cmentarze, ogrody działkowe itp.
Prostokątny punkt czerpania wody TYP A, wykonany w technologii betonu płukanego, o wymiarach zewnętrznych 140 x130 x wys. 127 cm. Wszystkie trzy modele zaopatrzone są w zawory z czasowym wypływem wody na 15sekund lub ich wielokrotność, co umożliwia wygodny i prosty pobór wody. Na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie oferowane przez nas punkty czerpania wody wykonane są z kruszyw naturalnych w technologii betonu płukanego, co gwarantuje odporność na czynniki atmosferyczne. Wyrób nie nadaje się do stosowania w miejscach narażonych na kontakt z solami odladzającymi.
Cena od
Cena:14438,97PLN
WYBIERZ Kolor kruszywaTwój wybór Kolor kruszywa:
Cena:14438.97PLN
Ilość(szt.):
Dane techniczne
Wysokość:127 cm
Długość:140 cm
Szerokość:130 cm
Waga:1500 kg.
Punkt czerpania wody – kwadratowy zespolony, o wymiarach zewnętrznych (dł. × szer. × wys.) równych: 130×140×127cm. Wyrób przeznaczony na cmentarze, parki, skwery. Element posiada obłe fazowanie wszystkich krawędzi o szerokości 2cm, podstawę w kształcie prostopadłościanu o wysokości 5cm, szerokości i długości 110cm.  Wykończenie w technologii betonu płukanego. Produkt wyposażony jest w kran czasowy pozwalający na uniknięcie strat wody, oraz żeliwną kratkę pozwalającą na wygodne ustawienie pojemnika na wodę. Rura odpływowa chroni przed wylaniem się wody ze zbiornika.