Ławka "RELAX 4.0" deco 200 bez oparcia

Ławka betonowa RELAX 4.0 deco. O długości dwóch metrów. Dostępna w wielu wariantach kolorystycznych zarówno elementu betonowego, jak i drewnianego siedziska. (1)Nowoczesna ławka zewnętrzna wykonana w technologii betonu architektonicznego, dostępna w dwóch wariantach — w wersji z oparciem i bez oparcia. (2)Ławka RELAX 4.0 deco wykonana w technologii betonu  architektonicznego w wersji bez oparcia. Ławka wyposażona została w wygodne drewniane siedzisko wykonane z drewna iglastego. (3)Ławka z serii produktów RELAX deco, wykonanych w technologii betonu architektonicznego.  Dostępna w wielu wariantach kolorystycznych. (4)

Ławka "Relax 4.0" deco wykonana w technologii betonu architektonicznego, dostępna w dwóch wersjach (z oparciem oraz bez oparcia), wyposażona w wygodne siedzisko drewniane. Minimalistyczna bryła wykonana z betonu architektonicznego oraz drewniane wykończenie zapewniają komfort użytkowanie oraz łatwość utrzymania w czystości. Ciężar betonowej podstawy eliminuje konieczność mocowania fundamentów, zapewniając niezmienioną stabilność konstrukcji. Dodatkowym zabezpieczeniem może być impregnacja przeciw skutkom zmiennych warunków atmosferycznych oraz graffiti.

Cena od
Cena:
6686,28PLN
WYBIERZ kolor betonuTwój wybór kolor betonu:
WYBIERZ Kolor drewnaTwój wybór Kolor drewna:
Cena:
6686,28PLN
Dane techniczne
Wysokość:45 cm
Długość:200 cm
Szerokość:55 cm
Ławka betonowa RELAX 4.0 z drewnianym siedziskiem. Element betonowy zbrojony. Deski na siedzisko montowane są do profili ze stali nierdzewnej za pomocą wkrętów, a całość konstrukcji do elementu betonowego z pomocą kołków rozporowych.