Kosz uliczny "WEGA" deco poj. 30 l

Kosz uliczny WEGA deco – do­sto­so­wa­ny do ław­ki WEGA deco za­rów­no wy­mia­ra­mi jak i kształ­tem. Do­brze pre­zen­tu­je się w ze­sta­wie­niu z ław­ką ale i osob­no. Jest to nie­wiel­kiej po­jem­no­ści kosz o pod­sta­wie kwa­dra­to­wej i okrą­głym wkła­dzie z bla­chy ocyn­ko­wa­nej wy­po­sa­żo­nym w po­piel­nicz­kę peł­nią­cą funk­cję uchwy­tu. Nie­du­ża, pro­sta bry­ła ko­sza dys­kret­nie speł­nia­jąc swo­ją głów­ną funk­cję, uatrak­cyj­ni mniej­sze prze­strze­nie uży­tecz­no­ści pu­blicz­nej a tak­że bu­dyn­ki, do­da­jąc im no­wo­cze­sne­go cha­rak­te­ru

Cena od
Cena:1781,04PLN
WYBIERZ kolor betonuTwój wybór kolor betonu:
Cena:1781,04PLN
Ilość(szt.):
Dane techniczne
Długość:40 cm
Szerokość:40 cm
Wysokość:46.5 cm
Waga:92 kg.

Kosz uliczny o wymiarach zewnętrznych (dł. × szer. × wys.) równych: 40 × 40 × 46,5cm. Wymiary wewnętrzne wyrobu (ø górą/ dołem) równe 32/29,5cm.Kosz posiada pojedyncze fazowanie z każdej strony o szerokości 5mm. Pojemność kosza wynosi 30L. Kosz stworzony w technologii betonu architektonicznego, wykończenie w postaci powierzchni gładkiej.Wyposażeniem dodatkowym jest wkład wykonany z blachy ocynkowanej z popielniczką. Kosz betonowy zbrojony, bez dna. Wrób nie nadaje się dostosowania w miejscach naroażonych na kontakt ze solami odladzającymi.Kosze uliczne jako gwarancja porządku i bezpieczeństwa

Jako producent koszy ulicznych dbamy o czystość miejskich przestrzeni. Z tego powodu oferujemy nasze betonowe produkty o minimalistycznym, uniwersalnym i nowoczesnym designie. Można je umieścić przy ławkach parkowych, na chodnikach czy przy wyjściu z placówek użytkowych - restauracji, kawiarni czy hoteli. Dzięki temu, że kosze uliczne betonowe od producenta Styl-Bet są wyposażone w popielniczkę, klienci nie muszą się bardzo oddalać, by zapalić papierosa. Wystarczy, że staną obok nich, a będą znajdą miejsce na popiół.

Pochodzące od producenta kosze uliczne parkowe z popielniczką, która pełni też formę uchwytu, to prosty sposób na zwiększenie bezpieczeństwa na zielonych terenach. Gasnący niedopałek na ścieżce może stworzyć zagrożenie w parku, na kempingu czy w pobliżu lasów, szczególnie latem, gdy trawy są wysuszone. Prosta, wbudowana w kosz betonowy popielniczka od producenta Styl-Bet minimalizuje ryzyko pożarów - niedopałek, zamiast na ścieżkę parkową, trafia prosto na nią.

Wyjątkowo trwałe produkty

Dostępny u producenta kosz na śmieci uliczny, parkowy wykonano z wytrzymałych elementów betonowych oraz stalowych - użyto m.in. beton architektoniczny. Są one odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników atmosferycznych. Możesz go wystawić na działanie mrozów, intensywnych promieni słonecznych czy ulewnych deszczów. Jednocześnie jest bardzo odporny o ścieranie, pęknięcia czy wgniecenia. Ma to wielkie znaczenie w przestrzeniach ulicznych, parkowych czy innych miejscach publicznych, które każdego dnia odwiedza wiele osób. Co więcej, solidnie trzymają się podłoża, co zmniejsza prawdopodobieństwo uszkodzeń i kradzieży.

Uniwersalne elementy wyposażenia miejsc publicznych

Dzięki temu, że nasza mała architektura ma postać minimalistycznej, betonowej bryły, stworzą spójną całość z każdym miejscem użytkowym - w centrum miasta, na przedmieściach czy w przestrzeni parkowej. Sięgnij po nie, jeśli szukasz wytrzymałych, uniwersalnych elementów betonowych prosto od producenta - dzięki nim zwiększysz czystość oraz bezpieczeństwo w miejscach publicznych!