ZESTAW PIKNIKOWY "WEGA"

Zestaw piknikowy z ławkami WEGA Zestaw piknikowy z ławkami WEGA Zestaw piknikowy z ławkami WEGA Zestaw piknikowy z ławkami WEGA
Zestaw piknikowy z ławkami WEGA
Zestaw piknikowy z ławkami WEGA
Zestaw piknikowy z ławkami WEGA
Zestaw piknikowy z ławkami WEGA
Odsłonięta warstwa kruszywa to  charakterystyczna cecha produktów wykonanych w technologii betonu płukanego. Zestaw piknikowy "WEGA" to gotowe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie potrzebne jest miejsce do odpoczynku w gronie bliskich. Dzięki oferowanej przez producenta szerokiej ofercie kolorystycznej zarówno kolorów kruszyw naturalnych jak i elementów drewnianych w prosty sposób zestaw może zostać wkomponowany w istniejącą aranżację przestrzeni.
Cena od
Cena:8799,42PLN
WYBIERZ Kolor kruszywaTwój wybór Kolor kruszywa:
WYBIERZ Kolor drewnaTwój wybór Kolor drewna:
Cena:8799,42PLN
Ilość(szt.):
Dane techniczne
Waga:800 kg.
Zestaw piknikowy składa się z dwóch ławek z serii WEGA oraz stołu ogrodowo-parkowego. Produkty wykonane w technologi betonu płukanego, którego cechą charakterystyczną jest warstwa odsłoniętego kruszywa naturalnego. Ławki o wymiarach zewnętrznych 190 × 40 × wys. 46,5 cm. Dla większego komfortu użytkowania wymiary stołu zostały lekko zmodyfikowane w stosunku do wersji standardowej- wynoszą obecnie: 160 × 59,5 × ws.79 cm. Dodatkowo stół wyposażony został w fundament, który należy wkopać na głębokość 30 cm.