Pal parkingowy KOMA Ø 56x33cm

Pal parkingowy KOMA, wykonany w technologii beton płukanego z charakterystyczną warstwą odsłoniętego kruszywa. Pal parkingowy KOMA, wykonany w technologii beton płukanego z charakterystyczną warstwą odsłoniętego kruszywa. Pal parkingowy KOMA, wykonany w technologii beton płukanego z charakterystyczną warstwą odsłoniętego kruszywa. Pal parkingowy KOMA, wykonany w technologii beton płukanego z charakterystyczną warstwą odsłoniętego kruszywa.
Pal parkingowy KOMA, wykonany w technologii beton płukanego z charakterystyczną warstwą odsłoniętego kruszywa.
Pal parkingowy KOMA, wykonany w technologii beton płukanego z charakterystyczną warstwą odsłoniętego kruszywa.
Pal parkingowy KOMA, wykonany w technologii beton płukanego z charakterystyczną warstwą odsłoniętego kruszywa.
Pal parkingowy KOMA, wykonany w technologii beton płukanego z charakterystyczną warstwą odsłoniętego kruszywa.
KOMA to masywny, wolnostojący pal parkingowy kulisty o wymiarach Ø 56x33cm, wykonany w technologii betonu płukanego, do zastosowanie na placach, wjazdach i wszelkich innych przestrzeniach publicznych w tym parkingów miejskich stanowiąc granicę pomiędzy powierzchniami jezdną a pieszą oraz zabezpieczając teren tam, gdzie ruch jest zabroniony.
Cena od
Cena:680,19PLN
WYBIERZ Kolor kruszywaTwój wybór Kolor kruszywa:
Cena:680,19PLN
Ilość(szt.):
Dane techniczne
Średnica:56 cm
Wysokość:33 cm
Waga:60 kg.
Wolno stojący pal parkingowy o wymiarach: (dł. × szer. × wys.) 59,9x28,1x32,9cm. Wykończenie w technologii betonu płukanego.

Wolnostojący pal parkingowy to niepozornie wyglądający element w przestrzeni miejskiej, który pełni bardzo ważną funkcję. Dzięki niemu możliwe jest bezpieczne parkowanie oraz takie zagospodarowanie przestrzeni, żeby zarówno piesi, jak i kierowcy mogli z niej maksymalnie skorzystać. Skutecznie oddzielają drogi i miejsca do parkowania od chodników praz deptaków, którymi poruszają się piesi. Tym samym zapewniają im bezpieczeństwo, a jednocześnie wskazują, którędy należy się przemieszczać, by uniknąć kolizji z pojazdem.

Konstrukcje idealne do miasta

Każdy dostępny tu wolnostojący pal kulisty został tak zaprojektowany, by tworzyć spójną całość z przestrzenią miejską niezależnie od tego, gdzie się znajduje – w samym centrum, na przedmieściach czy niedaleko terenów zielonych. Wykonanie z betonu płukanego sprawia, że każdy słupek parkingowy odgradzający staje się częścią betonowego chodnika, na którym stoi.

Lepsza organizacja przestrzeni miejskiej

Warto zwrócić uwagę na to, że nasze słupki parkingowe betonowe mają ergonomiczny, asymetryczny kształt. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko uszkodzeń parkujących pojazdów oraz sprawiamy, że kierowcy aut o większych rozmiarów zajmą miejsce z łatwością. Ścięty górny wierzchołek kulistych, wolnostojących pali odgradzających sprawia, że z mniejszym prawdopodobieństwem porysujesz lub wgnieciesz swoje zderzaki nawet wtedy, gdy wjedziesz odrobinę za daleko w kierunku chodnika.

Elementy dekoracyjne w mieście

Betonowe, wolnostojące kuliste pale parkingowe ze ściętą końcówką to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych modeli odgradzających wykonanych z betonu architektonicznego dostępnych w naszej ofercie. Są nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne i mogą zostać m.in. wykorzystane jako część wyposażenia i swego rodzaju dekoracja w otoczeniu nowoczesnych i minimalistycznych budowli, na przykład biur czy galerii handlowych.

Pale betonowe od naszej firmy - krótkie podsumowanie

- te odgradzające zapewniają bezpieczeństwo zarówno pieszym, jak i kierowcom,
- ze względu na wykonanie z betonu płukanego stworzą spójną całość z miejskim otoczeniem niezależnie od tego, gdzie są umiejscowione,
- ich ergonomiczny, kulisty kształt ze ściętą końcówką betonową minimalizuje ryzyko otarć i wgnieceń zderzaków.

Zapraszamy do składania zamówienia!