Pal parkingowy Ø42 x wys. 107 cm

Wysoki pal parkingowy kulisty o średnicy przy podstawie wynoszącej 42 cm oraz wysokości 107 cm. Średnica zbieżna malejąca w kierunku górnym. Wysoki pal parkingowy kulisty o średnicy przy podstawie wynoszącej 42 cm oraz wysokości 107 cm. Średnica zbieżna malejąca w kierunku górnym. Wysoki pal parkingowy kulisty o średnicy przy podstawie wynoszącej 42 cm oraz wysokości 107 cm. Średnica zbieżna malejąca w kierunku górnym.
Wysoki pal parkingowy kulisty o średnicy przy podstawie wynoszącej 42 cm oraz wysokości 107 cm. Średnica zbieżna malejąca w kierunku górnym.
Wysoki pal parkingowy kulisty o średnicy przy podstawie wynoszącej 42 cm oraz wysokości 107 cm. Średnica zbieżna malejąca w kierunku górnym.
Wysoki pal parkingowy kulisty o średnicy przy podstawie wynoszącej 42 cm oraz wysokości 107 cm. Średnica zbieżna malejąca w kierunku górnym.

Wytrzymały oraz stabilny pal o średnicy 42 cm oraz wysokości 107 cm. Wykonany w technologii betonu płukanego.

Cena od
Cena:1309,95PLN
WYBIERZ Kolor kruszywaTwój wybór Kolor kruszywa:
Cena:1309,95PLN
Ilość(szt.):
Dane techniczne
Średnica:42 cm
Wysokość:107 cm
Waga:145 kg.

Mała architektura pozostaje zazwyczaj niezauważona. Idealnie wypełnia przestrzeń i oddziela od siebie różne tereny. Rzadko natomiast stanowi centrum aranżacji miejskiej. Nie oznacza to jednak, że elementy tego typu muszą wtapiać się w otoczenie lub całkowicie w nich ginąć. Wręcz przeciwnie – warto zadbać o spójność estetyki i postawić na taki wysoki, betonowy pal parkingowy, który wpasuje się idealnie do otoczenia, ale również doda coś do niego. W ten sposób najłatwiej rozpoznać prestiżowe miejsca, ponieważ dbają o najmniejsze szczegóły. Jeżeli więc zależy Państwu na stworzeniu takiego wrażenia, to tutaj z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie.

Czym charakteryzuje się nasz słupek parkingowy?

Ten konkretny betonowy model ma dokładnie 42 centymetry średnicy i 107 centymetrów wysokości. Kształt zwęża się ku górze, dzięki czemu całość wygląda wyjątkowo lekko pomimo użytych do produkcji surowców. Każdy wysoki pal parkingowy powstaje w technologii betonu płukanego. Nie przypomina więc niczym przysadzistych i wizualnie ciężkich konstrukcji. Widoczne na powierzchni drobne kruszywo jest znacznie bardziej dekoracyjne niż zwykłe szare formy. Świetnie sprawdzą się więc w wielu miejscach, na przykład przy restauracjach czy biurowcach.

Czy do pali parkingowych można przymocować uchwyty?

Jako producent z dużym doświadczeniem zdajemy sobie sprawę, że nasi Klienci mogą mieć różne potrzeby. Każdy projekt obejmuje inne założenia. Jednym z Państwa sprawdzą się wysokie słupki parkingowe, betonowe wolnostojące. Drugim natomiast będzie zależało na połączeniu ich linami lub łańcuchami. Właśnie z tego względu zadbaliśmy o to, żeby każdy model mógł zostać wyposażony w tuleje i uchwyty. W ten sposób każdy z naszych Klientów będzie mógł wykorzystać je w dowolny sposób. Szukają Państwo idealnego sposobu na oddzielenie dwóch różnych stref miejskich, na przykład chodnika i parkingu? Betonowy, wysoki słupek parkingowy to uniwersalne i estetyczne rozwiązanie, które będzie pasować do każdego stylu architektonicznego.