Pal parkingowy Ø 30 x wys. 75cm z głowicą

Pal parkingowy kulisty, wykonany w technologii betonu płukanego z charakterystyczną głowicą. Pal o średnicy 30 cm o wysokości 75 cm. Pal parkingowy kulisty, wykonany w technologii betonu płukanego z charakterystyczną głowicą. Pal o średnicy 30 cm o wysokości 75 cm.
Pal parkingowy kulisty, wykonany w technologii betonu płukanego z charakterystyczną głowicą. Pal o średnicy 30 cm o wysokości 75 cm.
Pal parkingowy kulisty, wykonany w technologii betonu płukanego z charakterystyczną głowicą. Pal o średnicy 30 cm o wysokości 75 cm.
Betonowy pal parkingowy kulisty z głowicą, o wymiarach zewnętrznych Ø30 x wys. 75 cm, wykonany w technologii betonu płukanego. Opisywany pal z łatwością znajdzie zastosowanie na placach, wjazdach i wszelkich innych przestrzeniach publicznych w tym parkingów miejskich stanowiąc granicę pomiędzy powierzchniami jezdną a pieszą oraz zabezpieczając teren tam, gdzie ruch jest zabroniony. W celu zapewnienia lepszego bezpieczeństwa przed niepożądanym wtargnięciem na dany teren, możliwy jest również montaż tulei i zaczepów do mocowania lin lub łańcuchów.
Cena od
Cena:683,88PLN
WYBIERZ Kolor kruszywaTwój wybór Kolor kruszywa:
Cena:683,88PLN
Ilość(szt.):
Dane techniczne
Średnica:30 cm
Wysokość:75 cm
Waga:108 kg.
Pal parkingowy o wymiarach (średnica × wys.) ø30×75cm. Wysokość elementu głowicy wynosi 18cm. Na głowicy uwypuklenie o średnicy ø30,8cm i szerokości 3cm, fazowane pojedynczo od góry i dołu poprzez zaokrąglenie łukiem o promieniu r=0,5cm. Wykończenie w technologii betonu płukanego.