Ławka RELAX 3.0 deco 200 kompozyt

RELAX 3 deco 200 kompozyt bez oparcia to wygodna betonowa ławka wykonana w technologii betonu architektonicznego, z wygodnym siedziskiem wykonanym z kompozytu dostępnym w trzech wersjach kolorystycznych.RELAX 3 deco 200 kompozyt bez oparcia to wygodna betonowa ławka wykonana w technologii betonu architektonicznego, z wygodnym siedziskiem wykonanym z kompozytu dostępnym w trzech wersjach kolorystycznych.
RELAX 3 deco 200 kompozyt bez oparcia to wygodna betonowa ławka wykonana w technologii betonu architektonicznego, z wygodnym siedziskiem wykonanym z kompozytu dostępnym w trzech wersjach kolorystycznych.
RELAX 3 deco 200 kompozyt bez oparcia to wygodna betonowa ławka wykonana w technologii betonu architektonicznego, z wygodnym siedziskiem wykonanym z kompozytu dostępnym w trzech wersjach kolorystycznych.
Model, który doskonale sprawdzi się w przestrzeni miejskiej. Ławka RELAX 3.0 DECO 200 z kompozytowym siedziskiem i bez oparcia o wymiarach zewnętrznych 200 cm x 50 cm x 49,5 cm to propozycja, która perfekcyjnie łączy zalety betonu architektonicznego z WPC, czyli z materiałem kompozytowym do złudzenia przypominającym prawdziwe drewno. W tym przypadku uwagę przyciągają solidne wykonanie oraz przyjemna dla oka kolorystyka dostępna w trzech wersjach, dzięki czemu model może świetnie wtopić się w krajobraz miejski. W rezultacie ławki RELAX 3.0 DECO 200 z kompozytowym siedziskiem są chętnie wykorzystywane jako element małej architektury do montażu w parkach, przy skwerach czy też przed najważniejszymi budynkami. Dużym atutem jest w tym przypadku ciężar konstrukcji, dzięki czemu do zainstalowania ławki RELAX 3.0 DECO 200 nie trzeba wykonywać specjalnego fundamentu. Całości dopełnia fakt, że w tym przypadku możliwe jest zastosowanie impregnacji – specjalnej warstwy ochronnej, która zabezpiecza powierzchnię przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych oraz ułatwia usuwanie graffiti.
Cena od
Cena:5922,45PLN
WYBIERZ kolor betonuTwój wybór kolor betonu:
WYBIERZ Kolor kompozytuTwój wybór Kolor kompozytu:
Cena:5922,45PLN
Ilość(szt.):
Dane techniczne
Długość:200 cm
Szerokość:50 cm
Wysokość:49.5 cm
Waga:1100 kg.
Ławka betonowa z kompozytowym siedziskiem. Siedzisko stanowią cztery deski o wymiarach 1986mm x 100mm x 25mm. Element betonowy zbrojony. Deski na siedzisko montowane są do profili ze stali nierdzewnej za pomocą wkrętów, a całość konstrukcji do elementu betonowego z pomocą kołków rozporowych.