Kosz RELAX deco 50 ltr

Kosz z serii produktów RELAX deco o pojemności 50 litrów. Wykonany w technologii betonu architektonicznego.Kosz z serii produktów RELAX deco o pojemności 50 litrów. Wykonany w technologii betonu architektonicznego.Kosz z serii produktów RELAX deco o pojemności 50 litrów. Wykonany w technologii betonu architektonicznego.Kosz z serii produktów RELAX deco o pojemności 50 litrów. Wykonany w technologii betonu architektonicznego.
Kosz z serii produktów RELAX deco o pojemności 50 litrów. Wykonany w technologii betonu architektonicznego.
Kosz z serii produktów RELAX deco o pojemności 50 litrów. Wykonany w technologii betonu architektonicznego.
Kosz z serii produktów RELAX deco o pojemności 50 litrów. Wykonany w technologii betonu architektonicznego.
Kosz z serii produktów RELAX deco o pojemności 50 litrów. Wykonany w technologii betonu architektonicznego.
Kosz uliczny o wymiarach zewnętrznych 50 x 50 x wys. 45cm, wykonany jest w technologii betonu architektonicznego, należy do serii RELAX deco. Jest to niewielkiej pojemności otwarty kosz o kwadratowej podstawie, wyposażony w wkład z blachy ocynkowanej, dno kosza posiada otwór odwadniający. Nieduża, prosta bryła kosza dyskretnie spełniając swoją główną funkcję, uatrakcyjni mniejsze przestrzenie użyteczności publicznej a także budynki, dodając im nowoczesnego charakteru.
Cena od
Cena:1584,24PLN
WYBIERZ kolor betonuTwój wybór kolor betonu:
Cena:1584,24PLN
Ilość(szt.):
Dane techniczne
Długość:50 cm
Szerokość:50 cm
Wysokość:45 cm
Waga:120 kg.
Kosz uliczny o wymiarach zewnętrznych (dł. × szer. × wys.) równych: 500 × 500 × wys.450 cm. Wymiary wewnętrzne wyrobu (góra/ dół) równe 400/380mm. Kosz wykonany w technologii betonu architektonicznego, wykończenie w postaci powierzchni gładkiej. Wyposażeniem dodatkowym jest wkład z blachy ocynkowanej.

Z nami zadbasz o higienę na ulicy


Kosz uliczny kwadratowy to gwarancja czystości w miejscach publicznych. Wystarczy umieścić go przy ławce parkowej, przejściu dla pieszych lub wejściu do wybranej placówki użytkowej. Dzięki nim wszelkie odpady trafią do pojemnika, a nie na ulicę. Nie od dziś wiadomo, że zaśmiecanie chodników jest bardzo nieestetyczne oraz szkodliwe dla przyrody. Tym samym kosz uliczny betonowy niski pozwala zadbać o środowisko naturalne i dopilnować, by śmieci trafiły do sortowni, a nie na ulicę, trawnik czy do parkowej przestrzeni.

Inne zalety naszych koszy


Nasz kosz uliczny parkowy o niskiej, kwadratowej budowie jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników zewnętrznych. Dzięki temu, że mają betonową obudowę, niestraszna im wilgoć, ulewne deszcze, grad czy skrajne temperatury, zarówno niskie, jak i wysokie.

Uniwersalny element wyposażenia


Dostępny tu kosz na śmieci miejski ma bardzo prostą, minimalistyczną, niską, kwadratową budowę, dzięki czemu bez trudu stworzy spójną całość z różnymi placówkami użytkowymi czy miejscami w przestrzeni publicznej – skwerami parkowymi, placami, skate – parkami i innymi. Są tak zaprojektowane, że będą jednością z resztą elementów znajdującymi się w danej przestrzeni.

Co ważne, każdy nasz betonowy kosz na śmieci może pełnić swoją funkcję nie tylko na zewnątrz, ale również we wnętrzu placówek użytkowych. Doskonale sprawdzą się w galeriach, muzeach, a nawet barach - jeśli chcesz urządzić swoje miejsce w minimalistyczny sposób, nasze niskie, kwadratowe, betonowe elementy wyposażenia to coś dla Ciebie!

Dlaczego zatem warto się na nie zdecydować?


Dostępne tu produkty na śmieci mają uniwersalny, nowoczesny design, co jest możliwe dzięki ich kwadratowej, betonowej obudowie. Dzięki temu dopasują się zarówno do przestrzeni ulicznej (w tym parkowej), jak i placówek użytkowych. Są bardzo odporne na uszkodzenia i działanie czynników pogodowych, przez co charakteryzują się wyjątkową trwałością. Zainteresowany? Zajrzyj do oferty naszego sklepu internetowego!