Ławka "RELAX 3" deco 200 bez oparcia

Ławka miejska w postaci bryły wolnostojącej, wykonana w tecnologii betonu architektonicznego, dosepna w bogatej ofercie kolorystycznej.
Ławka miejska w postaci bryły wolnostojącej, wykonana w tecnologii betonu architektonicznego, dosepna w bogatej ofercie kolorystycznej.
Betonowa ławaka bez oparcia.
Elegancka ławk z betonu architektonicznego.
Ławka RELAX 3 deco 200 z betonu architektonicznego, dostęna w ofercie sklepu internetowego STYL-BET.
Nowoczesna ławka bez oparcia z wygodnym drewnianym siedziskiem, dostępna w bogatej ofercie kolorystycznej.
Ławka "Relax 3" deco wykonana w technologii betonu architektonicznego, dostępna w dwóch wersjach (o długości 150 cm oraz 200 cm), bez oparcia. Minimalistyczna bryła wykonana z betonu architektonicznego oraz drewniane wykończenie zapewniają komfort użytkowanie oraz łatwość utrzymania w czystości. Ciężar betonowej podstawy eliminuje konieczność mocowania fundamentów, zapewniając niezmienioną stabilność konstrukcji.
Cena od
Cena:2269,35PLN
WYBIERZ kolor betonuTwój wybór kolor betonu:
WYBIERZ Kolor drewnaTwój wybór Kolor drewna:
Cena:2269.35PLN
Ilość(szt.):
Dane techniczne
Długość:200 cm
Szerokość:50 cm
Wysokość:50 cm
Waga:1100 kg.
Ławka betonowa z drewnianym siedziskiem.  Siedzisko stanowią cztery deski o wymiarach 2000mm x 105mm x 30mm. Deski na siedzisko montowane są do profili ze stali nierdzewnej za pomocą wkrętów, a całość konstrukcji do elementu betonowego z pomocą kołków rozporowych. Element betonowy zbrojony. Wyrób nie nadaje się do stosowania w miejscach narażonych na kontakt z solami odladzającymi.