Ławka RELAX 3 deco 150 kompozyt

Betonowa ławka RELAX 3 deco 150 z wygodnym siedziskiem wykonanym z kompozytu. Ławka dostępna w bogatej wersji kolorystycznej.
Betonowa ławka RELAX 3 deco 150 z wygodnym siedziskiem wykonanym z kompozytu. Ławka dostępna w bogatej wersji kolorystycznej.
Ławka RELAX 3 deco 150 kompozyt wykonana w technologii betonu architektonicznego.  Dostępna w ofercie sklepu internetowego producenta małej architektury betonowej.
Ławka betonowa wykończona w technologii betonu architektonicznego z wygodnym siedziskiem wykonanym z kompozytu dostępnym w trzech kolorach.
Ławka "Relax 3" 150 deco bez oparcia o wymiarach zewnętrznych 150 x 50 x 49,5 cm, wyposażona w wygodne siedzisko wykonane z kompozytu, dostępne w trzech wersjach kolorystycznych. Ciężar betonowej podstawy eliminuje konieczność mocowania fundamentów, zapewniając niezmienioną stabilność konstrukcji. Dodatkowym zabezpieczeniem może być impregnacja przeciw skutkom zmiennych warunków atmosferycznych oraz graffiti.
Cena od
Cena:2387,43PLN
WYBIERZ kolor betonuTwój wybór kolor betonu:
WYBIERZ Kolor kompozytuTwój wybór Kolor kompozytu:
Cena:2387.43PLN
Ilość(szt.):
Dane techniczne
Długość:150 cm
Szerokość:50 cm
Wysokość:49 cm
Waga:750 kg.
Ławka betonowa z kompozytowym siedziskiem. Siedzisko stanowią cztery deski o wymiarach 1486mm x 100mm x 25mm. Element betonowy zbrojony. Deski na siedzisko montowane są do profili ze stali nierdzewnej za pomocą wkrętów, a całość konstrukcji do elementu betonowego z pomocą kołków rozporowych. Wyrób nie nadaje się do stosowania w miejscach narażonych na kontakt z solami odladzającymi.